Imprezy firmowe i pokazy

Zapraszamy wszystkie firmy do zapoznania się z naszą ofertą pokazów na imprezach firmowych w Krakowie lub okolicy

Proponujemy organizację kameralnych spotkań firmowych lub prywatnych w naszej siedzibie w Krakowie.

Zapewniamy możliwość wyboru tematyki : kawa, wino, drinki, alkohole mocne, cukiernictwo, kulinaria czy savoir-vivre.

Grupy do 18 osób.

Ceny od 2.200 zł netto / zależnie od czasu trwania, wybranego tematu, ilości osób.

......................................................................................................

Oferujemy również nasz udział w imprezach firmowych wszelkiego typu.

Jestesmy w stanie zorganizować kameralny pokaz sztuki barmańskiej oraz imprezę dla nawet kilkuset osób.

Mamy w tym zakresie spore doświadczenie.

Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, hotelami, w których impreza Państwa firmy może się odbyć.

Dojeżdżamy do klienta na terenie całego kraju i nie tylko.

Przykładowy zakres naszej oferty:

Impreza firmowa / rodzinna / towarzyska - taka jak poniżej :

Komentowana degustacja win połączona z łączeniem ich z potrawami.

Na wstępie bardzo dobrej jakości kawa dla każdego.

W naszej pracowni przygotowany, nakryty stół, dostosowany do wielkości grupy.

Profesjonalne szkło do degustacji, czarne kieliszki do degustacji " w ciemno ".

Wina każdorazowo indywidualnie selekcjonowane pod oczekiwania gości / po konsultacji z gośćmi.

Wybór wędlin, serów, oliw, pieczywa ( wyselekscjonowany do wcześniej wybranych win ).

Prowadzenie komentowanej degustacji, prezentacja profesjonalnego serwisu win, savoir - vivre związany z winem.

Jak wpływa na smak wina połączenie go z żle dobranymi potrawami / przekąskami.

Czas trwania - godz.: 16.00 - 20.00/21.00 ( termin do ustalenia ).

Ponadto organizujemy :

• Degustacja win
  • Pokaz barmański klasyczny
  • Obsługa barmańska imprezy
  • Kamerlane szkolenie dla wymagających klientów
  • Drinki do wykorzystania na każdej imprezie
  • Pokazy i warsztaty baristyczne
  • Degustacje i szkolenia z tematyki każdego alkoholu, whisky, cognac, rum...i wiele innych

Dysponujemy własnym alkoholem oraz sprzętem barmańskim jak i baristycznym.

Abyśmy mogli lepiej dostosować się do Państwa potrzeb, prosimy terminy imprez zgłaszać z 30 dniowym wyprzedzeniem.

Wszelkie pytania prosimy zadawać poprzez nasz formularz kontaktowy, bądź telefonicznie : 604 22 89 50.