do pobrania | dodaj opinię |

O nas

Galicyjska Szkoła Smaku w Kra- kowie serdecznie zaprasza wszystkie osoby pragnące po- znać tajniki zarządzania re- stauracją, barmaństwa, kelne- rstwa, baristyki czy sommelie- rstwa oraz podnieść swoje umiejętności zawodowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kursów i warsztatów.

Dodaj opinię

Opinie

Zapraszamy wszystkich uczestników naszych kursów do pozostawienia swojej opini na temat szkolenia, w którym brali udział. Jeżeli zechcecie Państwo podzielić się z innymi swoim komentarzem to będzie nam bardzo miło. Więcej opinii znajdziecie Państwo na naszej facebookowej stronie.

Informujemy, że pozostawimy wpisy wyłącznie od osób podających swoje prawdziwe imię i nazwisko lub które zweryfikujemy jako rzeczywistych absolwentów naszego szkolenia. Dzięki temu macie Państwo pewność, iż opinie są pisane przez osoby, które faktycznie brały udział w naszych szkoleniach.

Kamil Januś 2015-12-27

Najlepsze warsztaty pralin w Krakowie. Nauczyłem się rzeczy o których bym nigdy nie pomyślał, że będę robił. Indywidualne podejście do każdego kursanta, brak tzw. "parcia" aby coś szybko zrobić, praktycznie nielimitowana możliwość próbowania i modyfikowania produktów. Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzących - widać, że chcą się dzielić wiedzą. Zdecydowanie polecam!

Andrzej Karczewski 2016-06-09

Ukończyłem kurs kucharski, zajęcia były prowadzone przez bardzo cierpliwego :) i uzdolnionego kucharza / szefa kuchni. Wykonaliśmy wiele potraw, kładąc nacisk na ich wygląd na talerzu co było dla mnie nowością. To jest niezwykłe jak prosta potrawa może rewelacyjnie wyglądać na talerzu. Skoro ja potrafiłem się tego nauczyć, w miarę mi wszystko wychodziło, to znaczy że gość który prowadził zajęcia jest dobry :)

Karolina Bułka 2016-06-09

Bardzo polecam kurs barmański, w którym miałam przyjemność brać udział. Zdobyłam dużo cennej wiedzy, zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Wspaniała atmosfera w czasie zajęć, indywidualne podejście do każdego kursanta, pełen profesjonalizm. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, bo naprawdę warto :)

Paulina Chrapek 2017-03-24

Uczestniczyłam w kursie baristycznym I stopnia i szczerze jestem zadowolona, miła atmosfera i można wiele się nauczyć a nawet jak coś nie wyszło to można było próbować do skutku, więc polecam :)

Ewa Wandzle 2018-02-03

Bardzo serdecznie polecam. Uczestniczyłam w kursie baristycznym. Fantastyczna atmosfera i profesjonalne podejście do kursantów i tematu. Wiele się nauczyłam i dużo z tego kursu wyniosłam.

Kamil Gorzka 2018-09-30

Świetna szkoła wiedzy gastronomicznej!
Kurs baristyczny na najwyższym poziomie, a dzięki Panu Jackowi wszystko staje się prostsze :)
POLECANE ZALECANE

Monika Gorzka 2018-09-30

Pełen profesjonalizm. Super atmosfera podczas nauki. Dużo zajęć praktycznych, dzięki czemu można udoskonalić posiadane już umiejętności, jak również zdobyć nowe doświadczenie. Polecam w zupełności ! :)

Klaudia Nowak 2015-05-17

Odbyłam kurs kelnerski. Wspaniała atmosfera, niezapomniane wspomnienia i ciekawe doświadczenie. Polecam:)

Dymitr Wyczechowski 2015-08-28

Kurs barmański, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, jest i będzie doświadczeniem na całe życie. Połączenie teorii jak również wyczekiwanej przez wszystkich części praktycznej, Niesamowite!

Patryk Pokorski 2015-07-10

Witam, miałem przyjemność uczestniczyć w kursie kelnerskim organizowanym przez Pana Jacka Kotulę w dniach 04-05.07.2015. Prowadzący okazał się bardzo cierpliwym, opiekuńczym, przemiłym człowiekiem, który z wielkim zaangażowaniem wprowadzał nas w tajniki tego (jak się wtedy okazało) trudnego zawodu.. Co do samego szkolenia... Jest jeden minus. Kurs dwudniowy jest stanowczo za krótki!! :-) Pomimo ograniczonego czasu p. Jacek przekazał nam swą ogromną wiedzę, konsekwentnie wytykał wszystkie błędy, poświęcał każdemu z nas mnóstwo indywidualizmu. Kurs został przeprowadzony
bardzo profesjonalnie z dużą ilością materiału do przyswojenia oraz szczyptą dobrego humoru, którym p. Jacek nas obdarowywał.. Życzę każdemu tak pozytywnych przeżyć, rewelacyjnego przygotowania do zawodu, zetknięcia się z Galicyjską Szkołą Smaku! Panie Jacku.. najprościej, bo czasem w prostocie zawiera się całe piękno- Dziękuję.
PS. Do zobaczenia wkrótce na kursie barmańskim!;-)

1 • 2345678910111213141516następna › ostatnia »

Partnerzy

Logotyp 1 Logo 2 Logotyp 3 Logot4 002 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030 031 032 033 Rational mionetto henkel P&G