O nas

Lokalizacja Galicyjskiej Szkoły Smaku w Krakowie - ul. Kurzei 17/9Galicyjska Szkoła Smaku w Krakowie pragnie zaprosić wszystkie osoby, które chcą poznać największe tajniki zarządzania restauracją, sekrety barmaństwa, sztukę kelnerstwa i baristyki czy tajemnice profesjonalnego sommeliera. Jeżeli tylko zależy Ci, aby podnieść swoje umiejętności zawodowe - dobrze trafiłeś!

Oferujemy możliwość kształcenia w kierunku zawodów: barmana, sommeliera, kelnera, baristy, kucharza, cukiernika, szefa kuchni, managera restauracji.

Programy szkoleniowe w wyżej wymienionych zawodach obejmują najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz zajęcia i warsztaty praktyczne, które pozwalające jednocześnie łatwo i w krótkim czasie zdobyć umiejętności, ułatwiające podjęcie atrakcyjnej pracy w kraju i zagranicą.

Informujemy iż posiadamy aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - nr ewidencyjny: 2.12/00110/2007 oraz kwalifikacje pedagogiczne.

Opracowaliśmy własne, autorskie programy szkoleniowe dla kursów:

oraz warsztatów:

parzenia herbat

Dla firm i osób poszukujących atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, przygotowaliśmy szeroką ofertę degustacji i pokazów połączonych z krótkimi szkoleniami z zakresu win, alkoholi mocnych i kawy.

Certyfikaty wydawane po ukończeniu szkolenia są uznawane na całym świecie. W naszej szkole wyszkolono wielu barmanów, kelnerów czy sommelierów. Około 80% z nich znalazło zatrudnienie za granicą! Niektórzy z nich stali się szefami, a nawet właścicielami restauracji.

Serdecznie zapraszamy!

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, profesjonalnie przygotowaną i wyposażoną pracownię oraz kadrę profesjonalistów-praktyków z pasją dzielących się swoją wiedzą.