Opinie kursantówKurs językowy

 


 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronimicznych kursów językowych! Proponujemy Państwu kurs języka angielskiego oraz niemieckiego z naciskiem na gastronomię. Co to oznacza? Po jego ukończeniu możesz bez obaw wyjechać do pracy za granicę i pracować w renomowanych restauracjach na całym świecie! Po ukończeniu naszego kursu możesz także swobodnie porozumiewać się w języku obcym w polskich restauracjach, obsługując zagranicznych gości. Kursy odbywają się w Krakowie, w siedzibie Galicyjskiej Szkoły Smaku.

 

W naszej ofercie znajdują się również indywidualnie udzielane korepetycje z języka niemieckiego w cenie :

150 zł / 60 min - stacjonarnie ( ul. Kurzei 17/9 Kraków )

150 zł / 60 min - w mieszkaniu ucznia

Kurs języka angielskiego

 

Kurs językowy w Galicyjskiej Szkole Smaku w KrakowieKurs języka angielskiego przeznaczony jest dla zorganizowanych grup: 8 - 10 osób. Podczas nauki korzystamy ze słynnej i jakże skutecznej Metody Callana. Metoda Callana umożliwia opanowanie języka angielskiego cztery razy szybciej niż normalnie. Przeciętny student, zamiast uczyć się 350 godzin (cztery lata akademickie), w celu osiągnięcia poziomu egzaminu Cambridge Preliminary, może zdobyć go po 80 godzinach nauki Metodą Callana, a poziom egzaminu Cambridge First Certificate po 160 godzinach.

 

Metoda Callana gwarantuje doskonałe rezultaty każdemu studentowi. Nie zajmuje ona dużo czasu na zadania domowe (poprawianie dyktand), jest łatwa, interesująca i przyjemna.

 

Jest odpowiednia dla studenta w każdym wieku bez względu na cel studiowania języka. Nie wymaga specjalnego wyposażenia (nawet tablicy) czy dodatkowych książek, może być stosowana w grupie o dowolnej ilości osób, w szkołach prywatnych, państwowych i na uniwersytetach.


Poziom trudności języka angielskiego, aż do egzaminu Cambridge First Certificate pozostaje ten sam, bez względu na to kto go używa i do jakich celów. Z zestawu 4400 podstawowych słów, które na tym poziome należy opanować, tylko 39 różni się w amerykańskiej wersji języka od wersji angielskiej, a tylko 6 ma inną pisownię.

 

Galicyjska Szkołą Smaku w Krakowie wzbogaca program obowiązkowy (licencjonowany) o słownictwo zawodowe, związane z gastronomią. Proponowane przez nas rozwiązanie jest idealne dla osób pragnących w najbliższym czasie podjąć prace za granicą. Po trzech miesiącach nauki słuchacze są w stanie, w stopniu podstawowym swobodnie komunikować się z klientem baru czy restauracji. Dodatkowo nauczymy jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak pisać CV i list motywacyjny w wybranym języku.

 

Naukę rozpoczętą w naszej szkole słuchacz może kontynuować w dowolnej szkole uczącej metodą Callana. Wszystkie szkoły stosuja te same materiały edukacyjne i realizują identyczny program. Oznacza to że kończąc poziom drugi w GSS, możesz kontynuować naukę od poziomu trzeciego w dowolnie wybranej innej szkole!


Partnerzy

Logotyp 1 Logo 2 Logotyp 3 Logot4 002 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030 031 032 033 Rational mionetto henkel P&G

Partnerzy

Spotkajmy się

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania - do zobaczenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem